Львівський фаховий коледж харчової і переробної промисловості

Дистанційне навчання


Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 04fe51.jpg

Організація дистанційного навчання
Львівського фахового коледжу харчової
і переробної промисловості НУХТ

на платформі Google Classroom

Для забезпечення дистанційної форми навчання студентів в умовах карантину та створення єдиного інформаційного середовища закладу освіти, педагогічні працівники та адміністрація Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ використовують пакет хмарних сервісів Google Suite for Education. Як у всіх хмарних середовищах, збереження даних користувача відбувається в Інтернеті з можливістю одержувати доступ до них у будьякий час і з будь-якого пристрою, з подальшим збереженням на жорсткий диск або роботою з даними у «хмарі».

G Suite for Education – це набір додатків, які надаються компанією Google безкоштовно для освітніх установ у рамках обраного освітньою установою домену. До пакету входять стандартні Google сервіси плюс система управління навчанням Google Classroom.

Створено корпоративні акаунти у G Suite for Education від компанії Google.

Корпоративний акаунт надає значно більше переваг під час використання хмарних сервісів, а саме:
Google Drive – необмежене хмарне файлове сховище для зберігання та одночасного доступу до файлів.
Google Docs, Sheets, Slides, Forms – для створення та редагування файлів в хмарному сховищі під час співпраці з іншими користувачами в режимі реального часу.
Gmail – для листування.
Google Calendar – для розкладу.
Google Meet – для проведення відео-конференцій.
Google Чат – для онлайн спілкування.

До віртуального курсу дисциплін викладач має можливість прикріпити навчальні матеріали у вигляді різних типів файлів (відео на YouTube, файли на Google Drive). Доступ до сервісу Google Classroom здійснюється через браузер або через мобільні додатки на Android чи iOS за допомогою корпоративного акаунту.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу unnamedddd.jpg

Примітка: логін – це Ваша корпоративна адреса (наприклад ivanpetrenko@lfkhpp.ukr.education), новий пароль повинен складатися мінімум з 8-ми символів

При виникненні труднощів з роботою у Google Classroom просимо звертатись до відповідальної особи за організацію роботи платформи – Захаряк Оксани Іванівни oksana.zakhariak@lfkhpp.ukr.education

Навчальне відео

Як приєднатись до Google Classroom через код класу.

Як працювати з Google Classroom зі смартфона