Львівський фаховий коледж харчової і переробної промисловості

ЗНО


Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zno-2021-web.jpg


Лист щодо реалізації Закону України «Про внесення змін до розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соцІальних та економІчних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)»


ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ – 2021

Наказом Міністерства освіти і науки України від 09 липня №945 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 21 травня до 16 липня.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з дванадцяти навчальних предметів: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zno1-web.jpg

Студенти коледжу, які 2021 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації.

Ці учасники мають обов’язково скласти:

  • українську мову або українську мову і літературу (субтест “атестаційні завдання”);
  • математику;
  • історію України або іноземну мову (на вибір учасника);
  • ще один предмет з переліку (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2021 році здобувачі повної загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на рівні стандарту або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня.

За підсумками проходження ЗНО з української мови і літератури встановлюються результати за рейтинговою шкалою 100 – 200 балів з української мови і літератури (за підсумками виконання всіх завдань сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг “склав / не склав”) та з української мови (за підсумками виконання завдань субтесту “Атестаційні завдання” для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг “склав / не склав” у межах цього субтесту).

За підсумками проходження зовнішнього оцінювання з інших навчальних предметів, зазначених у переліку, установлюються результати за рейтинговою шкалою 100 – 200 балів за підсумками виконання всіх завдань відповідної сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг “склав / не склав”.

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайтах відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування https://testportal.gov.ua/yak-diznatysya-adresy-punktiv-probnogo-zno-4/

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу probne_ZNO2021-web.jpg


Графік проведення ЗНО

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Графік-проведення-ЗНО-2021-web.jpg


Інструкція що робити із сертифікатом ЗНО із персонального конверту


Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zno2-web.jpg

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ! Підготовка до ЗНО 2021!!!

На платформі iLearn проводяться щоденні безкоштовні онлайн-заняття по підготовці до ЗНО 2021. Вебінари з математики, української мови та літератури, історії України, англійської мови проводять провідні педагоги країни протягом усього навчального року.

Долучитися може кожен охочий у будь-який час — достатньо зареєструватися на сайті ilearn.org.ua. Окрім вебінарів, на платформі є онлайн-курси та тренувальні завдання у форматі ЗНО.

Розклад занять:
Математика — щопонеділка о 17.00
Українська мова і література — щовівторка о 16.00
Історія України — щосереди о 17.00
Англійська мова — щочетверга о 16.00

Детальніша інформація за посиланням: https://galinfo.com.ua/news/naykrashchi_vykladachi_krainy_bezkoshtovno_pidgotuyut_usih_ohochyh_do_zno_354010.html?fbclid=IwAR1qbuOGFHalWea_91a-yvAkV869SftH4WAf6QJXNQPL2py8MkgFZmNNNiY

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zno3-web.jpg