Львівський фаховий коледж харчової і переробної промисловості

Бібліотека. Періодичні видання.


Бродильне виробництво

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу mikrobiolog-zurnal.jpg

МІКРОБІОЛОГІЧНИЙ ЖУРНАЛ

В журналі публікуються оригінальні статті з фундаментальних проблем мікробіології, вірусології та мікробної біотехнології. Публікуються закінчені, раніше не друковані експериментальні роботи, оглядові статті, дискусійні повідомлення, рецензії на видання, статті з історії науки та біографічні портрети видатних вчених, а також наукова хроніка. З 1 березня 2020 року редакція приймає до друку статті виключно англійською мовою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу sad-vyno-ukraine.jpg

САД, ВИНОГРАД І ВИНО УКРАЇНИ

В складі редколегії журналу зібрана еліта зарубіжної і вітчизняної науки садівництва, виноградарства і виноробства. На сторінках видання висвітлюються успіхи виноробів та коньячних майстрів великих вітчизняних і зарубіжних виробників; позитивні результати міжнародних конкурсів вин і коньяків; засідання Центральних дегустаційних комісій, міжнародні виставки вин і брендів.

Виробництво харчової продукції

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу restorator.jpg

РЕСТОРАТОРЪ

Журнал професіоналів ресторанного бізнесу, де наводяться рецептури й технологія приготування принципово нових фірмових страв і кулінарних виробів, придуманих, розроблених й впроваджених кращими кулінарами, майстрами-кухарями й майстрами-кондитерами, висвітлюються кращі організаційні рішення для ресторанного бізнесу та перспективи його розвитку.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу food-ua.jpg

FOOD UA

Журнал для підприємств харчової індустрії, в якому здійснюється огляд товарних ринків України: ковбасних виробів, хліба й хлібобулочних виробів, спецій, овочевої консервації риби і рибної продукції, морожених напівфабрикатів тощо.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу harch.jpg

ХАРЧОВИК

Газета для фахівців хлібопекарської та кондитерської галузі, де публікуються статті: про особливості зовнішньої торгівлі України, якість харчових продуктів та технологія їхнього виробництва, устаткування, гігієну і санітарію харчових підприємств. Друкуються закони України та нормативні документи, які регламентують діяльність харчової промисловості.

Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу pekarnya-kondyterska.jpg

ПЕКАРНЯ ТА КОНДИТЕРСЬКА

Провідне видання на харчовому ринку хлібопекарського і кондитерського бізнесу. Основні рубрики газети : обладнання, упакування, інгредієнти, технології й ринки, інтерв’ю, огляди. Цільова аудиторія – керівники, технологи, завідуючі виробництвом підприємств-виробників хлібопекарської та кондитерської галузей.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу hlib-kondyter-biznes.jpg

ХЛЕБНЫЙ И КОНДИТЕРСКИЙ БИЗНЕС

Журнал досліджує ринок хліба в Україні: тенденції і перспективи розвитку. Підвищення ефективності роботи енергетичного обладнання хлібзаводів. Інноваційні технології упаковки хліба.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу tehnolog.jpg

ТЕХНОЛОГ

Теорiя i практика використання харчових технологій

Галузеве машинобудування

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу oborud-instrument.jpg

ОБЛАДНАННЯ ТА ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Міжнародний інформаційно-технічний журнал для фахівців і про фахівців. Виходить у двох серіях «Деревообробка» і «Металообробка». Видання бере активну участь у виставках, семінарах і конференціях, нарадах фахівців, які проходять не тільки в Україні, а й за кордоном.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу food-tewcnologies.jpg

FOOD TECHNOLOGIES & EQUIPMENT

Журнал є суто спеціалізованим виданням. Цільова аудиторія журналу це керівники, технологи, менеджери цієї галузі. На його сторінках завжди свіжа і актуальна інформація по передових і класичним технологіям і обладнанням. Новинки, аналітичні прогнози і пропозиції ринків продажу. Він допоможе бути в курсі новітніх розробок, модернізації виробництва, мати повні і правдиві дані про вітчизняних і зарубіжних виробників обладнання, їх технічних характеристик. Кожен номер журналу це повний щомісячний огляд правових, економічних, виробничих подій. Публикація основних стандартів якості і змін в законопроєктах, секретів виробництва, інтерв’ю професіоналів і лідерів цієї сфери.

Готельно-ресторанна справа

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу miznarodnij-turizm.jpg

МІЖНАРОДНИЙ ТУРИЗМ

Відпочинок, мандрівки, туризм, культура народів світу. Мета журналу полягає в захисті прав українських туристів, що виїжджають за межі держави, на ідентифікацію як громадян саме України, на отримання туристичної інформації рідною мовою, на наявність у меню супутникового мовлення в готелях українських телеканалів тощо.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу total-escape.jpg

TOTAL ESCAPE

Видання для тих, хто хоче максимально отримати незабутні враження від неймовірного відпочинку за кордоном, пропагує якісний і комфортний відпочинок, здоровий і активний спосіб життя, сімейні цінності. Цей журнал перенесе вас у світ дикої природи, глибинних просторів океану і визначних пам’яток всього світу: Альпи, Куршевель, Сафарі, Індія, Фінляндія. Завдяки налагодженим зв’язкам з іноземними партнерами, журнал наповнюється якісними матеріалами і фотографіями.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ukr-turizm.jpg

УКРАЇНСЬКИЙ ТУРИЗМ

Інформаційно-аналітичне видання, орієнтоване на професіоналів туристичного ринку. Новини туризму та туристичного бізнесу, корисні поради, практична інформація. У кожному номері публікуються матеріали, в яких представлена вичерпна інформація по ринку авіаперевезень, готельного обслуговування, страхування, морських круїзів, туризму, новим технологіям, а також останні зміни в законодавчій базі з коментарями експертів і фахівців туристичної галузі.

Комп’ютерні науки

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Bezpeka-infy.jpg

БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ

Результати наукових досліджень з усіх аспектів інформаційної безпеки. Основною метою журналу є висвітлення результатів наукових досліджень та поширення інформації з усіх аспектів інформаційної безпеки.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу elektron-model.jpg

ЕЛЕКТРОНHЕ МОДЕЛЮВАHНЯ

Журнал, де публікуються оригінальні і оглядові роботи з основних проблем електронного моделювання:

 • Математичне моделювання та обчислювальні методи
 • Інформаційні технології
 • Обчислювальні процеси та системи
 • Паралельні обчислення
 • Застосування методів і засобів моделювання.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Informatyka.jpg

ІНФОРМАТИКА

Фахове друковане видання, яке висвітлює сучасні тенденції і підходи до викладання дисципліни – інформатики в школі та коледжах, пропонує читачу розробки готових структурованих уроків та заходів, дає можливість спільноті вчителів ділитися власним досвідом, надає доступ до якісного контенту з таких напрямів:

 • окремі питання методики викладання інформатики, у тому числі й розробки сценаріїв уроків та позакласних заходів;
 • сучасні концепції та технології освітнього процесу;
 • дидактичні матеріали з інформатики;
 • задачі з програмування та інформаційних технологій із розв’язками;
 • матеріали для підготовки до олімпіад з інформатики та інформаційних технологій;
 • інформатика в початковій школі.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Informatyka-in-school.jpg

ІНФОРМАТИКА В ШКОЛІ

Практичний журнал для вчителя інформатики:

 • методичні поради, розробки тем та позакласних заходів
 • рекомендації до проведення практикумів
 • комп’ютерні презентації до занять
 • актуальні матеріали для самоосвіти вчителя

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Komputer-v-shkoli.jpg

КОМП’ЮТЕР У ШКОЛІ ТА СІМ’Ї

Теорія та практика використання комп’ютера, організаційно-педагогічні заходи комп’ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів та ефективність впровадження хмарних обчислень у середній освіті як різновиду інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційної форми навчання.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Suchasnij-zahist.jpg

СУЧАСНИЙ ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

У науково-технічному журналі «Сучасний захист інформації» друкуються наукові статті, в яких викладені результати досліджень в галузі телекомунікацій, інформаційних технологій, радіотехніки, захисту інформації, обчислювальної техніки, моделювання інфокомунікаційних систем та мереж, інтегральних технологій.

Маркетинг

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу marketing-in-ukraine.jpg

МАРКЕТИНГ В УКРАЇНІ

Аналітичне наукове видання з маркетингу, де друкують свої статті практики та науковці. Редакційна колегія зібрала за одним столом провідних вчених – маркетологів. На сторінках видання відбуваються дискусії про сучасні тенденції розвитку маркетингу, практики діляться своїм досвідом ефективного застосування маркетингових технологій. В виданні розміщені інтерв’ю з гуру маркетингу: Філіпом Котлером, Джеком Траутом, Майклом Портером, Анатолієм Павленко, Аллою Старостіної, Іриною Лилик, Сергієм Солнцевим та іншими. У журналі знаходять своє відображення події світового та українського маркетингу, друкуються документи професійних асоціацій, зокрема ESOMAR, EFAMRO, EMC, FEDMA, CMOR.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу formuv-rynk-vidnosin.jpg

ФОРМУВАННЯ РИНКОВИХ ВІДНОСИН В УКРАЇНІ

У виданні аналізується стан і тенденції економічного і соціального розвитку України, дослідження напрямів соціально-економічного розвитку країн з різними формами правового управління, розроблення підходів, рекомендацій та організаційно-економічних заходів з удосконалення державного управління, підвищення рівня життя і соціального захисту населення.

Облік і аудит

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Vse-pro-buhoblik.jpg

ВСЕ ПРО БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК

Це професійна газета для бухгалтера, кадровика і просто працівника, який може довідатися все про правильність нарахування зарплати, пенсії, відпускних. 10 номерів на місяць. Двічі на місяць СПЕЦВИПУСКИ: добірка тематичних експертних консультацій та коментарів. Лише у “Все про бухгалтерський облік” – Консультаційна лінія, де можна поставити необмежену кількість запитань. Також, надіславши запит на електронну пошту, легко і швидко можна одержати необхідні вам НОРМАТИВИ, БЛАНКИ, КОНСУЛЬТАЦІЇ. Спеціалізована література для бухгалтерів.

БАЛАНС – БЮДЖЕТ

Це готові рішення для бухгалтера. Професійні консультації, коментарі до новин та роз’яснень держорганів, а також базові знання за конкретною темою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Budzetna-buh.jpg

БЮДЖЕТНА БУХГАЛТЕРІЯ

У кожному випуску: нормативні акти з коментарями експертів; поради спеціалістів Мінфіну, Держказначейства, Державної аудиторської служби, МОН, МОЗ, Мінсоцполітики, інших профільних державних органів; на конкретних прикладах надаються консультації з питань бухгалтерського обліку та оподаткування у бюджетній сфері, зразки складання та виконання кошторисів, обліку зобов’язань, надання платних послуг, особливостей складання фінансової, статистичної, податкової звітності; здійснення державних закупівель, трудових відносин, оплати праці тощо.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zarplata-kadrova.jpg

ЗАРПЛАТА ТА КАДРОВА СПРАВА

Найповніше видання для спеціаліста кадрової служби та бухгалтера з оплати праці. Вчасні новини, консультації провідних фахівців, роз’яснення законодавства, практичні приклади та оперативні відповіді на запитання читачів. Взаємодія кадровика та бухгалтера. Кадрові рішення, документи та бухгалтерські розрахунки.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Oplata-praci.jpg

ОПЛАТА ПРАЦІ

Усе, що потрібно знати бухгалтеру про оплату праці. Бухгалтери знайдуть у цьому розділі точну інформацію про термін виплат, про розрахунок розміру доплат, зарплат, індексації стипендій, регулярних і одноразових виплат, знайдуть відповіді на питання соціального страхування працівників.