Якість освіти є національним пріоритетом. Перемога над ворогом та подальший розвиток України як сучасної держави залежить від якості освіти, яку отримують її громадяни.
У межах Тижня якості освіти комунікуємо з керівниками, заступниками керівників, методистами закладів фахової передвищої освіти.
Управління Служби спільно з Радою директорів закладів фахової передвищої освіти Львівської області організувало круглий стіл в змішаному форматі «Синергія в системі управління якістю освітніх послуг у закладах фахової передвищої освіти».
До заходу долучився Олександр Якименко, перший заступник Голови Державної служби якості освіти України, та зауважив, що успішно підвищувати якість освіти можна тільки спільними зусиллями – держави, громади, управлінців, педагогів, батьків та дітей.
Світлана Кретович, завідувачка відділу освіти та науки Директорату з питань внутрішньої та гуманітарної політики Головного управління внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України, відзначила, що реалії сьогодення потребують високопрофесійних й конкурентноспроможних фахівців та спеціалістів різних галузей. Якісна освіта – це перемога на освітньому фронті.
Про якісну фахову передвищу освіту, яка відповідає вимогам часу, суспільства, ринку праці, європейським та державним стандартам, зорієнтована на потреби учасників освітнього процесу, роботодавців та батьків здобувачів освіти, а також ресурсне забезпечення, фінансування та зміцнення матеріально-технічної бази говорили спікери:
– Валентина Загрева, начальниця управління Служби,
– Тарас Ілечко, начальник відділу моніторингу та позапланового контролю,
– Олег Паска, директор департаменту освіти та науки Львівської обласної військової адміністрації,
– Леся Вовк, директорка Львівського медичного коледжу післядипломної освіти,
– Людмила Іванець, директорка Техніко-економічного фахового коледжу НУ “Львівська політехніка”,
– Ольга Децик, Ольга Благута, методистки Техніко-економічного фахового коледжу НУ “Львівська політехніка”,
– Михайло Григорців, директор Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ,
– Марія Яцейко, голова та Мар’ян Калин, заступник голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України,
– Роман Дадак, голова Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Львівської області.
– Романа Михайлишин, голова МО методистів закладів фахової передвищої освіти.
Європейський Союз у межах Програми Еразмус+ відкрив можливості участі та співпраці між закладами сфери професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти України та ЄС і гранти на мобільність для студентів та працівників таких закладів.
Про участь Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ у проєкті ЄС Еразмус+ (номінант проєкту «В дорозі до солодкого життя», що реалізовуватиметься у Республіці Польща) розповіли Ірина Тарасюк, заступниця із навчальної роботи, Наталія Сембай, заступниця директора з виховної роботи Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ.
Вдячні спікерам та учасникам заходу.
Спільними та злагодженими кроками формуймо сильну, освічену, непереможну націю!
Синергія, комунікація та спільна праця наближає нашу Перемогу!