Львівський фаховий коледж харчової і переробної промисловості

Асоціація випускників


Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу vipusk-new2-web.jpg

Випускники — це гордість і найкраща оцінка діяльності Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ.

Ми пишаємося своїми випускниками, які професіоналізмом, успіхами та досягненнями примножують славу нашого коледжу, перетворюють його ім’я на визнаний в Україні та світі бренд. Досвід і знання випускників — безцінний скарб для удосконалення освітнього процесу та підготовки сучасних фахівців харчової і переробної промисловості.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу kovpak-web.jpgСтудентські роки в стінах рідного коледжу, наповнені не лише пізнанням фаху, а усмішками людей, розумним і добрим словом, дружбою і любов’ю, що без сумніву є найкращим періодом життя кожного випускника. І бажання подумки повернутись у цей юний романтичний період життя гуртує випускників.

У 2020 році Львівський фаховий коледж харчової і переробної промисловості НУХТ відсвяткував 80-річчя з дня заснування, що надихнуло нас на створення Асоціації випускників.

Асоціація випускників має на меті створення системи спілкування, допомогу в організації зустрічей випускників різних років і поколінь, яким завжди є що згадати і чим поділитися. Наше спільне завдання — успадковувати, продовжувати і розвивати славні традиції попередніх поколінь викладачів, студентів та випускників, спрямовуючи всю енергію і сили на розвиток коледжу.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу vipusk1.jpg

Ми звертаємося до Вас, шановні випускники коледжу усіх років — до тих, хто підтримує і хоче відновити зв’язок із коледжем, зустрітися зі своїми однокурсниками, викладачами, студентами нашого з вами закладу освіти. Пишіть нам, розповідайте про ваші успіхи, надсилайте свої спогади про коледж періоду вашого студентства, про улюблених викладачів, надсилайте свої пам’ятні та нинішні фото, висловлюйте свої думки щодо шляхів розвитку коледжу.

Ваші пропозиції щодо діяльності Асоціації, щодо проведення зустрічей, фото та біографії надсилайте на адресу ldkhp@ukr.net