Львівський фаховий коледж харчової і переробної промисловості

Гуртожиток


Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gurt1.jpg


Можливість проживання у гуртожитку коледжу надається іногороднім студентам. Правом на проживання на сесійний період у гуртожитку користуються також студенти заочної форми навчання.

Першочерговим правом надання місць у гуртожитку надається іногороднім студентам, які відносяться до пільгових категорій (діти-сироти, інваліди, студенти з багатодітних сімей та особи 1-2 категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи).

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gurt3-web.jpg

Зручне розташування та транспортне сполучення, житлово-побутова інфраструктура підкреслюють вигідність проживання студентів з іншої місцевості.

У гуртожитку створені відповідні умови для того, щоб студенти почували себе максимально комфортно. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями. У гуртожитку є кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімнати для самопідготовки та відпочинку.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gurt1-web.jpg

З метою організації змістовного дозвілля студентів, які мешкають у гуртожитках, проводяться спортивно-масові, культурно-масові та виховні заходи.

Виховна робота в гуртожитку спрямована на підтримання зразкових побутових умов, дотримання мешканцями правил і норм проживання у гуртожитку, забезпечення активного культурного відпочинку мешканців.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gurt5-web.jpg

У гуртожитку діють органи студентського самоврядування, що є невід’ємною частиною громадського самоврядування коледжу. Мешканці гуртожитку коледжу мають право обирати органи студентського самоврядування гуртожитку й бути обраними до їхнього складу, через органи студентського самоврядування гуртожитку, брати участь у вирішенні питань, пов’язаних з поліпшенням житлово-побутових умов, якості роботи працівників гуртожитку, організації культурно-розважальної, виховної спортивно-оздоровчої роботи, дозвілля тощо.

Студентська Рада гуртожитку як Рада студентського самоврядування під керівництвом вихователя проводить виховну та культурно-масову роботу серед мешканців гуртожитку. З цією метою Рада надає допомогу вихователю та завідувачу гуртожитком в ознайомленні мешканців з правилами внутрішнього розпорядку в гуртожитку та їх дотримання. Рада студентського самоврядування гуртожитку має право застосовувати до порушників Правил внутрішнього розпорядку міри громадського та дисциплінарного покарання: попередження, догана, сувора догана. Студентська Рада гуртожитку в межах своїх повноважень має право поставити перед адміністрацією коледжу питання про виселення порушників з студентського гуртожитку.

Згідно положення правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку встановлено режим пропуску студентів в гуртожиток та відвідування сторонніми особами гуртожитку. Студенти, які мешкають в гуртожитку пропускаються при умові пред’явлення студентського квитка та перепустки про поселення в гуртожиток. Стороннім особам вхід в гуртожиток заборонено.


Інформація про розмір оплати за проживання і наявність вільних місць у гуртожитку