Львівський фаховий коледж харчової і переробної промисловості

Гуртожиток


Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gurt1.jpg

Можливість проживання у гуртожитку коледжу надається іногороднім студентам. Правом на проживання на сесійний період у гуртожитку користуються також студенти заочної форми навчання.

Першочерговим правом надання місць у гуртожитку надається іногороднім студентам, які відносяться до пільгових категорій (діти-сироти, інваліди, студенти з багатодітних сімей та особи 1-2 категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи).

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gurt3-web.jpg

Зручне розташування та транспортне сполучення, житлово-побутова інфраструктура підкреслюють вигідність проживання студентів з іншої місцевості.

У гуртожитку створені відповідні умови для того, щоб студенти почували себе максимально комфортно. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями. У гуртожитку є кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімнати для самопідготовки та відпочинку.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gurt1-web.jpg

З метою організації змістовного дозвілля студентів, які мешкають у гуртожитках, проводяться спортивно-масові, культурно-масові та виховні заходи.

Виховна робота в гуртожитку спрямована на підтримання зразкових побутових умов, дотримання мешканцями правил і норм проживання у гуртожитку, забезпечення активного культурного відпочинку мешканців.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу gurt5-web.jpg

У гуртожитку діють органи самоврядування – збори студентів, студентська рада.

Основна робота органів самоврядування спрямована на згуртування колективу, на активне дозвілля, на надання допомоги студентам, яким важко дається навчання, на дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання, удосконалення умов проживання.