Львівський фаховий коледж харчової і переробної промисловості

Випускник коледжу став чемпіоном України з легкої атлетики

Випускник Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ Роман Ростикус став став чемпіоном України з бігу на 3000 м.

У Києві завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Роман виборов одразу дві медалі. Показав найкращий результат на дистанції 3000 м, здолавши її за 8 хвилин 16,48 секунд. А на цій же дистанції, але з перешкодами, він став віцечемпіоном з результатом 8 хвилин 55,38 секунд.

Роман Ростикус навчався у Львівському фаховому коледжі харчової і переробної промисловості, в 2012 році отримав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Організація обслуговування в готелях». Ще студентом, Роман гідно захищав честь коледжу на змаганнях різного рівня з легкої атлетики, неодноразово займав призові місця в обласних змаганнях.

Пишаємося вагомими спортивними досягненнями нашого випускника!

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, спортивного завзяття та нових особистих досягнень у підкоренні вершин спортивного Олімпу!