Львівський фаховий коледж харчової і переробної промисловості

Студент нашого коледжу – чемпіон України серед юніорів зі стрільби з лука

5-9 вересня 2022 р. у Львові на стадіоні «Динамо» (вул. Янева, 10) проходив чемпіонат України серед юніорів зі стрільби з лука (IV ранг).

З приємністю хочемо повідомити, що переможцем змагання став здобувач освіти за освітньо-професійною програмою  «Експлуатація і ремонт обладнання харчових виробництв» Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ Ігор Табака (група ЕР-4).

Ігор виграв чемпіонство одразу у двох категоріях – особистій і командній першості.

За високі спортивні результати спортсмен був удостоєний звання «Майстер спорту України».

Зауважимо, що результати виступу на чемпіонаті є критерієм відбору для формування збірної команди України зі стрільби з лука серед юніорів.

Вітаємо Ігоря Табаку з перемогою і бажаємо успіхів як на спортивних аренах, так і в студентських аудиторіях.